Regulamin i Tabela Rozmiarów

REGULAMIN SKLEPU www.christopher.com.pl

 

Regulamin sklepu internetowego

 

1. Sklep intenetowy www christopher.com.pl prowadzony przez PPH.CHRlSTOPHER Krzysztof Łabędzki wpisany pod numerem 8795 do ewidencji działalności gospodarczej wydany przez Urząd Miejski.Siedziba firmy znajduje się we Wroclawiu przy ul.Paprotnej 5 budynek 8 Nip.895-002-00-27,Regon 930284564, tel: 502-550-045


Realizacja zamówień i wysyłka

1. Wszystkie ceny zawierają podatek Vat w sklepie detalicznym. W sklepie hurtowym podane ceny są bez podatku Vat.
Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądz wprowadzania w nich zmian.

 

2. Do każdego zamówienia naliczane są koszty przesyłki, które podane są w trakcie składania zamówienia.
Dostawa odbywa się w wybrany przez klienta sposób.

 

3. Każde złożone przez klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy www.christopher@christopher.com.pl bądz telefoniczny  502-550-045.

 

4. Sprzedawane towary są nowe, specjalnie wytwarzane dla klienta. Czas realizacji od 2-4 dni.

 

5. Sklep zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia lub rezygnacji z jego wykonania, o czym klient zostanie poinformowany osobną wiadomością maksymalnie w ciągu 48h od jego złożenia.

 

6. Na każdy zamówiony towar w sklepie zostanie wystawiony paragon fiskalny lub faktura Vat.

 

7. Zmówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało numer telefonu odbiorcy i adres poczty elektronicznej.
W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, sklep zastrzega sobie prawo do niewysłania towaru.

 

8. Przesyłki z zamówionym towarem dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej zazwyczaj następnego dnia
roboczego.
Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502-550-045 we Wrocławiu przy ulicy Paprotnej 5 budynek 8

 

9. Towary zamówione w sklepie mogą być wysyłane poza granice Polski po wcześniejszym dokonaniu przelewu. Kwota przesyłki za granicę Polski zostanie podana po złożeniu zamówienia i jest zależna od kraju przeznaczenia.

 

10. Sklep nie odpowiada za opóznienia w dostawie przesyłki spowodowane przez firmy przewozowe i kurierskie.


Wymiana towaru

 

1. Istnieje możliwość wymiany towaru zakupionego w naszym sklepie na inny rozmiar bądź na inny model.


2. Przed odesłaniem do Sprzedającego towaru na wymianę, konieczny jest kontakt telefoniczny, bądź e-mailowy            w celu potwierdzenia dostępności potrzebnych produktów


3. Odsyłany towar musi być w stanie w jakim został dostarczony do Państwa: z przywieszonymi metkami wraz z            oryginalnym i niezniszczonym opakowaniem, towar nie może nosić śladów użytkowania ( wygnieciony, wywrócony          na lewą stronę, porozpinane guziki)

4. Sprzedawca może odmówić wymiany towaru, jeśli odesłane produkty nie spełniają warunków podpunktu 3 (              punkt powyżej ).


5. Produkty do wymiany należy wysłać na adres:
             CHRISTOPHER
             ul.Paprotna 5 budynek 8
             51-117 Wrocław
             tel.502-550-045


      wraz z formularzem wymiany 
      Brak wypełnionego formularza może opóźnić wysyłkę wymienianych produktów.

6. Koszty wymiany towaru ponosi kupujący: wysyłka do sklepu i ponowa wysyłka do klienta.

 

 Odstąpienie od Umowy

 

Niniejszy rozdział dotyczy Użytkowników korzystających ze Sklepu jako Konsumenci. 
1.Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży produktu zakupionego w sklepie internetowym                                  www.christopher.pl w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania zamówienia bez podania przyczyny.

2. Odstąpienie od umowy wymaga złożenia oświadczenia na piśmie w terminie 14 dni kalendarzowych od                      odebrania zamówienia na adres CHRISTOPHER ul.Paprotna 5 budynek 8 Wrocław 51-117 adres email 
christopher@christopher.com.pl

3. Konsument wyraża wolę skorzystania z uprawnienia odstąpienia od umowy również poprzez odesłanie towaru,          postępując zgodnie z procedurami wskazanymi w regulaminie.

 Odsyłany towar musi być w stanie w jakim został dostarczony do Państwa: z przywieszonymi metkami wraz z            oryginalnym i niezniszczonym opakowaniem, towar nie może nosić śladów użytkowania ( wygnieciony, wywrócony          na lewą stronę, porozpinane guziki) Sprzedawca może odmówić wymiany towaru, jeśli odesłane produkty nie spełniają warunków podpunktu


4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony          świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w              terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:


        CHRISTOPHER
        ul.Paprotna 5 budynek 8
        51-117 Wrocław
        tel.502-550-045

 


Reklamacja

 

1. Reklamacje towaru przyjmowane będą w formie pisemnej i rozpatrywane w terminie do 14 dni roboczych.

Dane osobowe

1. Dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych www.christopher.com.pl wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom.


Pozostałe

1. Zamieszczone zdjęcia, opisy, publikacje oraz wzory odzieży są naszego autorstwa. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz przetwarzanie w jakiejkolwiek
formie wymaga zgody naszej firmy i stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie praw osób trzecich.

2. Regulamin obowiązuje od 01 .04.2011lr. i tylko PPH.CHRISTOPHER ma prawo do zmiany regulaminu. 

K