Sprawdź również

Regulamin i Tabela Rozmiarów

REGULAMIN SKLEPU www.christopher.com.pl


1. Sklep intenetowy www christopher.com.pl prowadzony przez PPH.CHRlSTOPHER Krzysztof Łabędzki wpisany pod numerem 8795 do ewidencji działalności gospodarczej wydany przez Urząd Miejski.Siedziba firmy znajduje się we Wroclawiu przy ul.Paprotnej 5 budynek 8 Nip.895-002-00-27,Regon 930284564, tel: 502-550-045


2. Wszystkie ceny zawierają podatek Vat w sklepie detalicznym. W sklepie hurtowym podane ceny są bez podatku Vat.

Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie,wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądz wprowadzania w nich zmian.


3. Do każdego zamówienia naliczane są koszty przesyłki, które podane są w trakcie składania zamówienia.Dostawa odbywa się w wybrany przez klienta sposób.


4. Każde złożone przez klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.W przypadku braku potwierdzenia ze strony
sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy www.christopher@christopher.com.pl bądz telefoniczny  502-550-045.


5. Sprzedawane towary są nowe, specjalnie wytwarzane dla klienta. Czas realizacji od 2-4 dni.


6. Sklep zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia lub rezygnacji z jego wykonania, o czym klient zostanie poinformowany osobną wiadomością maksymalnie w ciągu 48h od jego złożenia.


7. Na każdy zamówiony towar w sklepie zostanie wystawiony paragon fiskalny lub faktura Vat.


8. Zmówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało numer telefonu odbiorcy i adres poczty elektronicznej.W przypadku podejrzenia
o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, sklep zastrzega sobie prawo do niewysłania towaru.


9. Przesyłki z zamówionym towarem dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej zazwyczaj następnego dnia
roboczego.

Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502-550-045 we Wrocławiu przy ulicy Paprotnej 5 budynek 8


10. Towary zamówione w sklepie mogą być wysyłane poza granice Polski po wcześniejszym dokonaniu przelewu. Kwota przesyłki za granicę Polski zostanie podana po złożeniu zamówienia i jest zależna od kraju przeznaczenia.


12. Sklep nie odpowiada za opóznienia w dostawie przesyłki spowodowane przez firmy przewozowe i kurierskie.

 

13. Towar zakupiony w naszym sklepie nie podlega zwrotowi, gdyż  jest on wyprodukowany pod indywidualne zamówienie   klienta. Jesteśmy producentem a nie sklepem, stąd też termin oczekiwania na wysłanie  zamówionego produktu. Zazwyczaj ok.dwóch dni roboczych. Produkty na naszej stronie są to propozycje wzorów w których można wprowadzić modyfikacje. Np.; inna muszka, body z długim rękawem lub krótkim itp.

Każda zmiana musi być uzgodniona drogą mailową. 

Ewentualnie może nastąpić tylko wymiana.


14. Nie zwracamy opłat za transport w przypadku wymiany towaru.


15. Reklamacje towaru przyjmowane będą w formie pisemnej i rozpatrywane w terminie do 14 dni roboczych.


16.W przypadku wymiany towaru klient wysyła towar na koszt własny po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem sklepu telefonicznie lub mailem.


17. Dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych www.christopher.com.pl wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom.


18. Zamieszczone zdjęcia, opisy, publikacje oraz wzory odzieży są naszego autorstwa. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz przetwarzanie w jakiejkolwiek
formie wymaga zgody naszej firmy i stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie praw osób trzecich.


19. Regulamin obowiązuje od 01 .04.2011lr. i tylko PPH.CHRISTOPHER ma prawo do zmiany regulaminu.  

K