Regulamin i Tabela Rozmiarów

REGULAMIN SKLEPU www.christopher.com.pl

 

Regulamin sklepu internetowego

 

1. Sklep intenetowy www christopher.com.pl prowadzony przez PPH.CHRlSTOPHER Katarzyna Łabedzka .Siedziba firmy znajduje się we Wroclawiu przy ul.Paprotnej 8B Nip.8943028890, tel: 502-550-045


Realizacja zamówień i wysyłka

1. Wszystkie ceny zawierają podatek Vat w sklepie detalicznym. W sklepie hurtowym podane ceny są bez podatku Vat.
Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądz wprowadzania w nich zmian.

 

2. Do każdego zamówienia naliczane są koszty przesyłki, które podane są w trakcie składania zamówienia.
Dostawa odbywa się w wybrany przez klienta sposób.

 

3. Każde złożone przez klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy www.christopher@christopher.com.pl bądz telefoniczny  502-550-045.

 

4. Sprzedawane towary są nowe, specjalnie wytwarzane dla klienta. Czas realizacji od 2-4 dni.

 

5. Sklep zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia lub rezygnacji z jego wykonania, o czym klient zostanie poinformowany osobną wiadomością maksymalnie w ciągu 48h od jego złożenia.

 

6. Na każdy zamówiony towar w sklepie zostanie wystawiony paragon fiskalny lub faktura Vat.

 

7. Zmówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało numer telefonu odbiorcy i adres poczty elektronicznej.
W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, sklep zastrzega sobie prawo do niewysłania towaru.

 

8. Przesyłki z zamówionym towarem dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej zazwyczaj następnego dnia
roboczego.
Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502-550-045 we Wrocławiu przy ulicy Paprotnej 8B

 

9. Towary zamówione w sklepie mogą być wysyłane poza granice Polski po wcześniejszym dokonaniu przelewu. Kwota przesyłki za granicę Polski zostanie podana po złożeniu zamówienia i jest zależna od kraju przeznaczenia.

 

10. Sklep nie odpowiada za opóznienia w dostawie przesyłki spowodowane przez firmy przewozowe i kurierskie.


Wymiana towaru

 

1. Istnieje możliwość wymiany towaru zakupionego w naszym sklepie na inny rozmiar bądź na inny model.


2. Przed odesłaniem do Sprzedającego towaru na wymianę, konieczny jest kontakt telefoniczny, bądź e-mailowy            w celu potwierdzenia dostępności potrzebnych produktów


3. Odsyłany towar musi być w stanie w jakim został dostarczony do Państwa: z przywieszonymi metkami wraz z            oryginalnym i niezniszczonym opakowaniem, towar nie może nosić śladów użytkowania ( wygnieciony, wywrócony          na lewą stronę, porozpinane guziki)

4. Sprzedawca może odmówić wymiany towaru, jeśli odesłane produkty nie spełniają warunków podpunktu 3 (              punkt powyżej ).


5. Produkty do wymiany należy wysłać na adres:
             CHRISTOPHER
             ul.Paprotna 8 B
             51-117 Wrocław
             tel.502-550-045


      wraz z formularzem wymiany 
      Brak wypełnionego formularza może opóźnić wysyłkę wymienianych produktów.

6. Koszty wymiany towaru ponosi kupujący: wysyłka do sklepu i ponowa wysyłka do klienta.

 

 Odstąpienie od Umowy

 

Niniejszy rozdział dotyczy Użytkowników korzystających ze Sklepu jako Konsumenci. 
1.Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży produktu zakupionego w sklepie internetowym                                  www.christopher.pl w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania zamówienia bez podania przyczyny.

2. Odstąpienie od umowy wymaga złożenia oświadczenia na piśmie w terminie 14 dni kalendarzowych od                      odebrania zamówienia na adres CHRISTOPHER ul.Paprotna 8B  Wrocław 51-117 adres email 
christopher@christopher.com.pl

3. Konsument wyraża wolę skorzystania z uprawnienia odstąpienia od umowy również poprzez odesłanie towaru,          postępując zgodnie z procedurami wskazanymi w regulaminie.

 Odsyłany towar musi być w stanie w jakim został dostarczony do Państwa: z przywieszonymi metkami wraz z            oryginalnym i niezniszczonym opakowaniem, towar nie może nosić śladów użytkowania ( wygnieciony, wywrócony          na lewą stronę, porozpinane guziki) Sprzedawca może odmówić wymiany towaru, jeśli odesłane produkty nie spełniają warunków podpunktu


4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony          świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w              terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:


        CHRISTOPHER
        ul.Paprotna 8 B
        51-117 Wrocław
        tel.502-550-045

 


Reklamacja

 

1. Reklamacje towaru przyjmowane będą w formie pisemnej i rozpatrywane w terminie do 14 dni roboczych.

Dane osobowe

1. Dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych www.christopher.com.pl wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom.


Pozostałe

1. Zamieszczone zdjęcia, opisy, publikacje oraz wzory odzieży są naszego autorstwa. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz przetwarzanie w jakiejkolwiek
formie wymaga zgody naszej firmy i stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie praw osób trzecich.

2. Regulamin obowiązuje od 01 .04.2011lr. i tylko PPH.CHRISTOPHER ma prawo do zmiany regulaminu. 

K